O mnie

KIM JESTEM?

COACH I TRENER

Zanim zacząłem pracować jako trener, byłem handlowcem, managerem, głównym księgowym, specjalistą od handlu zagranicznego, szefem transportu, kierownikiem zespołów sprzedażowych.

Pracowałem w małych firmach i wielkich korporacjach do dnia, w którym uznałem, że z czasem podjęcie ważnych i świadomych decyzji o zawodowej przyszłości , będzie coraz trudniejsze i że właściwy moment jest właśnie teraz.

Praca trenera, poza kompetencjami, wymaga w moim odczuciu dużo dystansu wobec siebie i swoich przekonań , mnóstwo uważności wobec uczestników szkoleń i ciągłej nauki.

Skończyłem kursy trenerskie w Polsce i za granicą, jestem certyfikowanym coachem i absolwentem kursów Praktyk i Master NLP.

CO CENIĘ W SWOJEJ PRACY?

LUDZI

Wielką wartość ma dla mnie spotykanie innych ludzi. Także tych, którzy zupełnie inaczej niż ja patrzą na świat, konieczność dokonywania zmian w swoim życiu czy nabywania nowych kompetencji.

PARTNERSTWO RELACJI

Szkolenia i coaching – w moim odczuciu – opierają się na zrozumieniu, że do tej relacji i procesu obydwie strony (trener i szkolony) wnoszą własne przekonania, wartości, doświadczenia. I warto to zrozumieć i uszanować na szkoleniu.

ZASKOCZENIA

Pracownicy – zwłaszcza w korporacjach – nie zawsze z własnej woli biorą udział w szkoleniach. Stąd czasami ich frustracja i poczucie straty czasu. Czasami niestety uzasadnione…
Z drugiej strony – kierownicy często wierzą, że szkoleniami można rozwiązać problemy związane z niejasnymi procedurami w firmie, złymi relacjami, brakiem szacunku do współpracowników.

MOJE DOŚWIADCZENIE

Posiadam wieloletnie doświadczenie biznesowe, wyniesione z korporacji i prowadzenia własnych firm. Specjalizuję się w coachingu biznesowym, indywidualnym i zespołowym.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Prowadzę szkolenia z rozwoju umiejętności miękkich, sprzedaży i zarządzania zespołami sprzedaży. Posiadam wieloletnie doświadczenie w szkoleniach „on the job”- w miejscu i czasie pracy.

JAK PRACUJĘ?

Pracuję z zarządami i średnia kadrą kierowniczą nad zwiększeniem efektywności kierowania zespołami i poprawa wewnętrznej komunikacji przez coaching i konsulting.

Masz pytania dotyczące współpracy? Zapraszam do kontaktu!